פתרונות חברה

אינטגרציה של פתרונות מולטימדיה
NewVision מספקת פתרונות הכוללים הקמת חדרי ישיבות "רגילים" ו"חכמים", חדרי הדרכה ואודיטוריום, חדריVideo Conference , Digital Signage, Video Walls , מערכות צילום והקלטה, מערכות הגברה, פתרונות שליטה ובקרה וחשמל חכם.
מערכות ועידת וידאו
NewVision מספקת פתרונות מקצועיים לוועידת וידאו ופתרונות תקשורת משולבים בפלטפורמות שונות תוך שימת דגש על מכלול השיקולים העיצוביים והמקצועיים. היכולת לתקשר בצורה יעילה, איכותית ונגישה מכל מכשיר ומכל מקום תביא להפחתת עלויות, שיפור התקשורת הארגונית ויצירת הזדמנויות עסקיות.
מחלקת שירות ותמיכה טכנית
NewVision מציבה את השרות כערך מרכזי ומשקיעה משאבים רבים במתן שרות מקצועי ללקוחותיה. אנו מעמידים לרשות לקוחותינו מערך שירות הכולל צוות מקצועי, מנוסה ואדיב, מערכת ניהול קריאות, הסכמי אחזקה שנתיים ומענה מהיר לתמיכה טכנית לאתרי הלקוח בארץ ובחו"ל.
המלצות

מה אומרים עלינו

Erez Solan
Gilat Satellite Networks Ltd
IT manager
Dror Orbach
BMC Software
IT Manager
Tomer Tugender
Sandisk Israel
Global Telecom manager
Yoav Kabeli
Qualcomm Israel
IT Manager
Loui Haj
Apple Israel
Head of Real Estate & Facility, Israel
חב' NEWVISION הקימה את מערך הוידאו קונפרנס והמולטימדיה בחברתנו ומלווה אותנו זה מספר שנים במקצועיות רבה. אשמח לשמש כממליץ
בחברת ניו-ויזין מצאנו את היכולת להקשיב לצרכי הלקוח ולהתאים את חבילת הפתרונות הייעודית לצרכיו. ככזו ניו-ויזין מלווה אותנו מספר שנים בהקמה ותחזוקה של כל פרויקטי המולטימדיה וחדרי הישיבות בישראל במקצועיות מסירות ואדיבות
חב' NEWVISION הקימה את כלל חדרי ועידת הווידאו, חדרי ההדרכה והישיבות בשלושת מרכזי העבודה שלנו בישראל (תפן, כפר סבא ועומר). משאב זה הינו קריטי וחיוני מאוד להצלחת פעילות הסניפים. תודה על המקצועית, העמידה בזמנים ומתן שירות מהיר ונגיש
חברת ניו-וויז'ן מלווה אותנו מספר שנים והקימה עבורנו פרויקטים בתחום המולטימדיה וועידת הווידאו בסטנדרטים גלובליים עם שירות מקצועי ,אדיב ומהיר.
חברת ניו-וויז'ן תכננה והקימה עבורנו את כל מערך המולטימדיה כולל חדרי הדרכה, חדרי ישיבות, חדרי ועידת ווידאו והאטריום בכל סניפי החברה בארץ המבוססים על טכנולוגיה ופתרונות של סיסקו. הודות לחדרים חכמים אלו, היכולת שלנו לתקשר עם שאר סניפי החברה בעולם נהייתה איכותית וידידותית לכל משתמשי הארגון.